Главная Мобильные новости

АМКУ дал добро на слияние Билайн и Киевстар

АМКУ дал добро на слияние Билайн и Киевстар

Антимонопольный комитет Украины сообщил о том, что ранее принятое одобрительное решение о слиянии «Telenor ASA» и «Altimo Holdings & Investments Ltd», в одну компанию «VimpelCom Ltd.», остаётся в силе.

Причиной, по которой АМКУ пересматривала свое же решение с апреля 2010 года по октябрь 2010 года, стала жалоба компании «Астелит» (оператор Лайф), которая утверждала о некорректном распределение частот на рынке мобильной связи. Однако чуть позже, летом этого года, «Астелит» сообщил АМКУ о том, что претензии, изложенные в жалобе, уже не актуальны для компании.

«Протягом півроку Антимонопольний комітет України, за зверненням одного із учасників ринку мобільного зв’язку, проводив детальне дослідження наслідків для ринку фактичного злиття активів ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем» та ЗАТ «УРС». Спираючись на позицію мобільних операторів, Національної комісії регулювання зв’язку, а також перспективи конверсії вітчизняного радіочастотного ресурсу, Комітет дійшов висновку, що на сьогодні не має жодних підстав для скасування раніше прийнятого рішення. Разом з цим, зважаючи на олігопольну структуру цього ринку, він буде залишатися в полі постійної уваги Комітету. І найближчим часом ми очікуємо від усіх учасників ринку мобільного зв’язку безумовного виконання наших рекомендацій щодо зниження вартості роумінгу», – зазначив в.о. Голови Комітету Юрій Кравченко.
Читайте также
Каталог мобильных телефонов
Каталог Ноутбуков
Комментарии
Обзоры
мы прилетели с Марса